Loading 0
For Lift Asansör/Asansör Kapı ve Asansör Pano İmalatı
Linkler

Her Zaman
En İyisi

Yeni Nesil Asansör Kapı ve Asansör Pano Modelleri

Üretim
01

TSE,CE,ISO 9001

2000m²kapalı alana sahip For Lift Mühendislik modern tesisinde üretimine devam ediyor.

01.

ForLift Mühendislik/Hizmetlerimiz

ForLift Asansör Hizmet Yelpazesi İle Mükemmellik.

Otomatik Teleskopik Kat Kapısı

Teleskopik ve merkezi tam otomatik kat kapıları günümüzde hiç şüphesiz en çok tercih edilen asansör kapılarıdır. Teleskopik kat kapısı, teleskopik kabin kapısı önünde katta kullanılır.

01.
Devamı >>>
 • Teleskopik
 • Kat
 • Kapısı

Merkezden açılan tam otomatik kapıların panelleri asansör kapısının sağ ve sol tarafında toplanır. Teleskopik olarak açılan paneller, sağdan teleskopik ya da soldan teleskopik olarak açılır. Teleskopik kapılarda paneller toplanarak hareket eder. Asansör kabini durağa geldiğinde, kat kapısının da açılabilmesi için kabin kapısında bulunan kaşık sistemi kullanılır.

Katlanır (Kramer) Kapı

Kramer kapılar yarı otomatik ve elle açılan-kapanan kat kapılarının arkasında kabin içinde emniyet amacıyla kullanılmaktadır.

03.
Devamı >>>
 • Katlanır
 • Kremer
 • Kapı Modelleri

Paneller, boydan boya bir menteşe sistemi ile birbirlerine bağlanır. Kapı köşesindeki panel, alttan ve üstten yataklanmış bir mil sayesinde 90 derece döndürülerek, kapının açılıp kapanması sağlanır. Yataklanmış mile hareketi kapı mekanizmasındaki motor vermektedir.

Otomatik Merkezi Kat Kapısı

Merkezi kat kapısı, merkezi kabin kapısı önünde katta kullanılır. Merkezden açılan paneller her iki yana toplanarak hareket ederler. yönetmeliklere tam uygunluk sağlayan asansör kapı üretim kapasitemizle tam otomatik merkezi kat kapısı imalatımızı sürdürmekteyiz.

02.
Devamı >>>
 • Merkezi
 • Kat
 • Kapısı

Tam Otomatik Merkezi Kat Kapısı teknik özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz: Standart olarak 600-1400 mm giriş ebatlarında kapı üretimi yapılmaktadır. Kapı panelleri 0,6-0,8 mm paslanmaz sac veya 0,6 -1,2 mm galvaniz sacdan üretilir. Kapı panellerinin üretimi, elektrostatik toz boyalı ve camlı olarak da yapılmaktadır.

Asansör Pano Sistemleri

Asansör kumanda panosu sistemlerinde ForLift Mühendislik olarak bizler, teknolojik ve marka ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.

04.
Devamı >>>
 • Asansör
 • Pano
 • Sistemleri

Asansör kumanda panosu kolay montaj ve kolay kuruluma sahip ürünlerdir. Asansör kumanda panosu makine daireli veya makine dairesiz sistemlere uygun olarak imalatnı yapıyoruz. Ayrıca asansör kumanda panolarını projeye uygun olarak imalatını yapıyoruz. Asansör kumanda panoları ’nın testleri birebir asansör kuyusunda gibi test edilir ve siz müşterilerilerimizin hizmetine sunulur.

02.

ForLift Asansör/Analiz

Yıl içerisinde sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerimizi analiz ve değerlendirme ölçümleriyle takip ediyoruz. Her Zaman Daha İyiye.

Tam Otomatik Asansör Kapısı
95%
Yarı Otomatik Asansör Kapısı
65%
Asansör Pano Modelleri
95%
Asansör Kumanda Sistemleri
95%

Yurt Dışı

Türkiye Geneli

İl Bazlı

04.