İletişim Bilgileri

Asansör sektörü için geliştirdiğimiz Asansör Kapı sistemleriyle hizmetinizdeyiz.

icon_widget_image Hafta İçi Mesai: 09:00-18-00 icon_widget_image Ferhatpaşa Mah. Seyit Nizam Cad. No:59 Ataşehir İSTANBUL icon_widget_image +90 216 471 11 88 +90 216 471 11 88 icon_widget_image info@forliftasansor.com muhasebe@forliftasansor.com
Image Alt
For Lift Mühendislik

Vizyon-Misyon

Kramer Kapı-Otomatik Kabin Kapısı-Otomatik Kat Kapısı-Teleskopik Kapı-Merkezi Kat Kapısı

For Lift

Vizyonumuz

Sektörde beklentileri en iyi düzeyde karşılayarak, Avrupa pazarında daha rekabetçi ve daha çok tercih edilen bir firma olmak.

 Teknolojik yatırımları, kaliteli personeli ve sürekli iyileştirme ideolojisiyle birleştirerek müşterilerine kaliteli hizmeti, kıza zaman ve uygun maliyetle sunmak için çalışmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kendisine müşteri beklentilerinin taahhütlerini en ince ayrıntısına kadar yürütme kararlılığıyla karşılamayı hedef kılmıştır. Böylesi bir özveri,  ISO 9001 Kalite Sertifikasına sahip olarak kabul edildi.

Bizi rakiplerimize karşı güçlü kılan, takip edilebilirlik, sürekli iyileştirme ve %100 müşteri memnuniyeti gibi standartların yanında, her zaman kusursuz tutmak için uğraş verdiğimiz kesintisiz iletişim ve esnek üretim kabiliyetimizdir.