ForLift Mühendislik / Asansör Malzeme Üreticisi

2008 yılında İstanbul’da kurulan ve asansör kumanda pano sistemleri üretimi ile sektöre adım atan Forlift Mühendislik istikrarlı yapısı ve kaliteye gösterdiği özen sayesinde kısa sürede asansör sektörünün ilgisini çekmiştir .İlerleyen yıllarda önce kramer tip asansör kabin kapısı,ardından tam otomatik kabin kapıları ve tam otomatik katkapıları üretimine başlayarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Forlift,ürünlerini deneyimli ve deneyimli üretim kadrosuyla, nitelikli ve en sonüretim teknolojilerini kullanarak,TSE,CE,ISO 9001Yangına Dayanım,Duman Sızıntı Testi’ne göre sunmaktadır.

2000m²kapalı alana sahip modern tesisinde üretimine devam eden, Forlif tMühendislik bir çok ülkede talep edilen markahaline gelmiştir.

Forlift Mühendislik güçlü Ar-Ge ekibi ile üst düzey teknolojiyi ve asansör sektöründe ki gelişmeleri yakından takip ederek, kalitesini daha iyi seviyelere taşımayı hedefleyrek çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.

TSE,CE,ISO 9001

2000M²KAPALI ALANA SAHİP FOR LİFT MÜHENDİSLİK MODERN TESİSİNDE ÜRETİMİNE DEVAM EDİYOR.

Teleskopik ve merkezi tam otomatik kat kapıları günümüzde hiç şüphesiz en çok tercih edilen asansör kapılarıdır. Teleskopik kat kapısı, teleskopik kabin kapısı önünde katta kullanılır.

Merkezi kat kapısı, merkezi kabin kapısı önünde katta kullanılır. Merkezden açılan paneller her iki yana toplanarak hareket ederler. yönetmeliklere tam uygunluk sağlayan asansör kapı üretim kapasitemizle tam otomatik merkezi kat kapısı imalatımızı sürdürmekteyiz.

Kramer kapılar yarı otomatik ve elle açılan-kapanan kat kapılarının arkasında kabin içinde emniyet amacıyla kullanılmaktadır.

Asansör kumanda panosu sistemlerinde ForLift Mühendislik olarak bizler, teknolojik ve marka ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.

FORLİFT ASANSÖR/ANALİZ

YIL İÇERİSİNDE SİZLERE VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERİMİZİ ANALİZ VE DEĞERLENDİRME ÖLÇÜMLERİYLE TAKİP EDİYORUZ. HER ZAMAN DAHA İYİYE.